Девочки

Объявление

Добро пожаловать


Рады приветствовать Вас на форуме "Девочки". У нас есть скрытые разделы, поэтому рекомендуем войти под своим аккаунтом или пройти несложный процесс регистрации.
Девочки поздравляю вас всех с 8 марта! Желаю всего наилучшего:)


Текущее время





Быстрое перемещение




Просто выбирайте нужный раздел и Вы автоматически будете перемещены в него!


Баннеры друзей:

- -- -- -- -- -- -- -

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Девочки » Беседка » Тостер в Києві


Тостер в Києві

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Де в Києві можна купити хороший тостер? Тостера не разу не було, але хочу спробувати взяти, ніби як можна робити непогані тости, якраз для сніданку. Що можете порадити взяти?

0

2

Zernika написал(а):

Де в Києві можна купити хороший тостер? Тостера не разу не було, але хочу спробувати взяти, ніби як можна робити непогані тости, якраз для сніданку. Що можете порадити взяти?

Тостер досить таки прикольна штука, але не можу сказати, що без неї не можна на кухні обійтися. Якщо є зайві гроші, то можна і взяти, стоять вони в середньому не особливо дорого.

0

3

Тапочки написал(а):

Тостер досить таки прикольна штука, але не можу сказати, що без неї не можна на кухні обійтися. Якщо є зайві гроші, то можна і взяти, стоять вони в середньому не особливо дорого.

Ось я і хочу взяти собі, тим більше, що є зайві гроші, які я можу витратити на щось. Хочу як раз таки тостер і взяти, залишилося вибрати конкретну модель і місце, де його взяти.

0

4

Zernika написал(а):

Ось я і хочу взяти собі, тим більше, що є зайві гроші, які я можу витратити на щось. Хочу як раз таки тостер і взяти, залишилося вибрати конкретну модель і місце, де його взяти.

Ми особисто купували собі недорогий тостер за 400 гривень, одну з найпопулярніших і ходових моделей в принципі. Можете теж її взяти, бренд RZTK.
Але, я б радив подивитися всі тостери, які можна купити в розетці https://bt.rozetka.com.ua/ua/toasters/c80145/ там досить великий асортимент і є доставка по всій Україні, в тому числі і в Київ.
Можливо вам підійде щось інше, смаки то у всіх різні. А так, якщо дивитися в цілому, тостер вибрати не так вже й складно, я б навіть сказав, що легко.

https://content2.rozetka.com.ua/goods/images/big_tile/74528874.jpg

0


Вы здесь » Девочки » Беседка » Тостер в Києві