Девочки

Объявление

Добро пожаловать


Рады приветствовать Вас на форуме "Девочки". У нас есть скрытые разделы, поэтому рекомендуем войти под своим аккаунтом или пройти несложный процесс регистрации.
Девочки поздравляю вас всех с 8 марта! Желаю всего наилучшего:)


Текущее время





Быстрое перемещение




Просто выбирайте нужный раздел и Вы автоматически будете перемещены в него!


Баннеры друзей:

- -- -- -- -- -- -- -

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Девочки » Беседка » Прянощі для приготувань на кухні


Прянощі для приготувань на кухні

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Всім привіт! Я цікавлюся приготуванням страв з використанням різних прянощів, і хотіла б почути ваші рекомендації. Які прянощі ви вважаєте найважливішими на вашій кухні? Я також шукаю нові ідеї для експериментів зі смаками. Буду вдячна за поради!

0

2

Привіт! Звісно, раджу звернути увагу на куркуму та коріандр. Вони чудово поєднуються з багатьма стравами, надаючи неповторний смак. Також рекомендую експериментувати з тимьяном та орегано - вони додають неперевершений аромат.

0

3

Тапочки написал(а):

Привіт! Звісно, раджу звернути увагу на куркуму та коріандр. Вони чудово поєднуються з багатьма стравами, надаючи неповторний смак. Також рекомендую експериментувати з тимьяном та орегано - вони додають неперевершений аромат.

Дякую за поради! Куркума та коріандр звучать цікаво. Я чув, що вони мають корисні властивості. Чи можливо ви поділитесь рецептом, де ці прянощі особливо вдало підійдуть?

0

4

Вітаю! Я хочу порекомендувати вам звернути увагу на онлайн магазин Любисток, де ви знайдете великий вибір високоякісних прянощів та спецій. Зокрема, куркума та коріандр, які ви вже обговорюєте, представлені в їх асортименті в найвищій якості.
У них також є широкий вибір як класичних, так і екзотичних прянощів https://lubystok.shop/category/prypravu-y-prianosty , які додадуть вашим стравам неповторний смак та аромат. Доволі часто купую в них ці всі товари для своїх смачних страв, які готую сама.
https://skrinshoter.ru/s/140923/lB9vFCnw.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82-14-09-2023%2019:39:22.jpg

0

5

Я использую минимум приправ, только перец и базилик иногда.

0

6

иногда читаешь, вроде норм - итальянские травы, и запах и раньше использовала. а в каких-то блюдах портят вкус

0


Вы здесь » Девочки » Беседка » Прянощі для приготувань на кухні